Search
#shqiperiaime

#shqiperiaime

25,026 Media

Hashtag shqiperiaime on Instagram

ADS

1-Janë aq te qendrueshëm sa dhembi natyral.2-Ndryshe nga ura nuk kan nevoj për mbështetje ne dhëmbët e tjere.3-Ruhet konturi i fytyrës dhe

ADS

Fanellat me te fundit nga skuadra e Interit si musafir ne Serie A 💚.

ADS

< T I R A N A >____________________________.👉Credits📸 - @photoby3_.👉Location - Tiranë, Albania.👉Follow @albaniafeatured for more

—————————————————Follow për më shumë : @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip @fakte.

Fileto vici me krostate fistiku dhe susam 😄Gatuar nga 👉👉👉 @si.te.gatuajme

Kofshe qingji ne furre 😄👌🏼————————————————————— Gatuar nga 👉👉👉 @si.te.gatuajme

🎁GIVEAWAY🎁 Faqa @mfmhairstudio deshiron te dhuroj per djemte e faqes nje trajtim fytyre me avull black mask dhe nje xhel stylin hair wax

ADS

Mos u lodhni kot ta fryni këtë 🏀! "Wicked Jump Shot" është skulptura më e re e betonit e @joshuavides dhe shërben si mbajtës temjani

Connect. Bridges keep our journey going without interruption. I hope you find what you are looking for on the other side.. #albania #shqiptare

——————————————Follow për më shumë : @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip @fakte.

Degjojeni.Falet 5 vakte namaz por do jete ne zjarr kete se them un edhe pse shum her thuhet do jene ne zjarr jan ne zjarr etj.kete se gjykoj un as

ADS

👑👑👑

🔥🔥🔥

Berat Night ViewsRepost @cgb__photography_ #travelinalbania  #visitalbania  #albanianadventures  #balkans  #travelalbania #albania  #albanian  #alb

< K A R A B O R U N PENINSULA >____________________________.👉Credits📸 - @fation_plaku.👉Location - Vlorë, Albania.👉Follow

Air Jordan 11 "Bred" zyrtarisht do të kenë një version të pestë! Pritet të hidhen në treg më 14 Dhjetor me një çmim prej $220. 👍 or

🎁GIVEAWAY🎁 Hej miq dhuratat tek ne nuk kane te mbaruar faqa @vvogue_vvibes deshiron te dhuroj kostumin ne foto i mrekullueshem apo jo 👌😊

ADS

Rruga e Elvis esht rruga e paster, e drejt, a bukur, dhe e mrekullueshme.

ADS

Dyqani Rus @kuznetskymost20 në bashkëpunim me @acoldwall sollën në jetë koleksionin prej 4 produktesh "ХОЛОДНАЯ СТЕНА" që pë

🍯🐻𝓦𝓲𝓷𝓷𝓲𝓮 𝓽𝓱𝓮 𝓟𝓸𝓸𝓱🐻🍯Shumë shpejt te ju vijmë me shijen dhe formën origjinale të krepave dhe ë

——————————————-Follow për më shumë : @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip @fakte.interesante_shqip @fakte

Sometimes you have to leave the monotony, take your traveling bag, and go somewhere where are you and the wonderful view. 📷  @8.o4pm ....

Pule fshati me patate ne furre 🍗Gatuar nga 👉👉👉 @si.te.gatuajme

ADS

Set pirunësh në formë klasike.Do ju zbukuroj kuzhinen,restaurantin,kafenen,hotelin tuaj.•Na kontaktoni ne dm per porosi• #shqiperia #albania