Search
#albanian

#albanian

794,184 Media

Hashtag albanian on Instagram

ADS

Some magic over Prizren🇦🇱🇽🇰 the amazing old city in Kosovo. Thank you for the amazing pic 🙏🙏🙏 Credits @prizreniqytetiim

My favorite wolverine! 💙🐺〽️

ADS

BA, you’ve been a dream! I shall be back... ✨

ADS

JR in the house and ready for battle. Chillin on Abbot Kinney in Venice. Fueling up for #war . #albaniangangster🇦🇱 #actor #director #allin

Life is like an elevator on your way up sometimes you have to stop and let some people off🔞__________________________

Lajmerim!! Mos u tallni se ktu do i nxjerr gjith me emra e adresa ...Ju kam paralajmeruar qe kush te tallet me faqen dhe punen time do jua bej publik

Sot bleva më në fund një tenxhere elektrike me presion. Vendosa të gatuaj bizele me mish mëshqerre (viç i madh thuajse lopë). 📌 KONKLUZION

JONI PECI STORE NEW COLECTION 2019 ☎ 0684355555 KOSTUME MESHKUJSH PER CDO EVENT 250€. 280€. 300€. 350€. 380€. 400€. #tirana #albanian

ADS

Nuk e di

••• ▪️München 🇩🇪 ♥️🇦🇱 ••••▪️Faqja e vetme e shqipeve ne München ne INSTAGRAM Share

ADS

Nje event i tille mungon. Super i organizuar. ( 100 VJETORI I PAVARËSISË ) @rbesnik ••• ▪️München

ADS
ADS

Dhe Shënon.🏀😂😂😂

Kur se kupton foren 😂😂😂 Tag dikan qe duhet me pa 👇🏻👇🏻💬 Video nga @muhamedinosmani Per meshum Follow @shqip_vines.1

It has made me happy looking at this picture and realising how many countries have contributed to this little selection of stock. 19th c pots from the

ADS

Vertrauen ist wie ein Blatt Papier,wenn es einmal zerrissen ist,wirdes nie wieder perfekt sein. 🇩🇪-----------------------Besimi është si